Świętowanie - magia i smaki (Debata Czwartkowa)

Opublikowano: poniedziałek, 05, grudzień 2016

Świętowanie - magia i smakiDziekan Wydziału Nauk Historycznych UMK serdecznie zaprasza całą społeczność Wydziału oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie w cyklu Debaty Czwartkowe, które odbędzie się 15 grudnia  2016 r. w  Sali Rady Wydziału Nauk Historycznych (C.0.39) o godzinie 16.00. Temat debaty Świętowanie - magia i smaki. Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i pod ich pretekstem porozmawiamy o świętowaniu w ogóle. Będziemy debatować o tym, czym właściwie jest świętowanie, dlaczego i do czego jest nam ono potrzebne, czy jest wyjątkowe i czy wszyscy musimy świętować. Jako paneliści głos zabiorą dr hab. Jarosław Dumanowski, prof UMK; dr Tomasz Kalniuk i dr Rafał Beszterda. Debatę poprowadzi dr Rafał Kleśta-Nawrocki.