Jak dołączyć?

Kategoria: Kandydaci Opublikowano: czwartek, 26, luty 2015 KEiAK

kandydaci_jak_dolaczyc

Studia I stopnia, studia II stopnia
na kierunku etnologia-antropologia kulturowa:

1. Poznaj program studiów na kierunku etnologia-antropologia kulturowa, które Cię interesują (studia I stopnia, studia II stopnia, prowadzone w trybie dziennym i popołudniowym >40+<). Masz wątpliwości, pytaj.
  2. Zarejestruj się w IRK – Internetowej Rejestracji Kandydatów, nie możesz przy aplikacji pominąć tego kroku. Wystarczy dowód osobisty oraz świadectwo dojrzałości. Możesz zarejestrować się z dowolnego punktu na Ziemi przy użyciu Internetu. Masz wątpliwości, pytaj. Na większość pytań związanych z rejestracją znajdziesz odpowiedzi tutaj.
  3. Wybierz odpowiedni stopień studiów: studia I stopnia, studia II stopnia, wypełnij formularz.
  4. Dopilnuj dostarczenia kompletu dokumentów do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej UMK (ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń), przestrzegaj terminów.
  5. Przyjdź, przyjedź, przyleć, przypłyń na zajęcia w Katedrze Etnologii i Antropologii Kulturowej UMK w Toruniu.