Etnokiełbasa 2017

Opublikowano: czwartek, 01, czerwiec 2017

etnokielbasaOgień jest życiodajny, a kiełbasa pyszna. Te dwie rzeczy muszą razem świetnie współgrać. Zwłaszcza jeśli zbiera się towarzystwo tak wybitne jak Wy, drodzy goście. A my, jako studenci etnologii - antropologii kulturowej chcemy umilić Wasz czas wieloma grami i zabawami towarzyskimi.

Zabawę rozpoczynamy 1 czerwca 2017 roku, o godzinie 16:00 nad Martówką. Gwarantujemy wszystkim kiełbasę oraz warzywa do pieczenia. Wstęp za odpowiedzią na pytanie „Dlaczego studiuję/studiowałem/będę studiował etnologię?”.

Studenci pierwszego roku etnologii – antropologii kulturowej mają zaszczyt zapowiedzieć wielkie etnologiczne ognisko! Zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz przyjaciół toruńskiej etnologii wraz z osobami towarzyszącymi.

Etnokiełbasa 2017 plakat