Zapraszamy na Immatrykulację 2017

Opublikowano: środa, 20, wrzesień 2017

Uniwersytecka Inauguracja nowego roku akademickiego na UMK odbędzie się w poniedziałek 2 października 2017 r. o godz. 11:00 w Auli UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 11. Czytaj więcej

Wydziałowa Immatrykulacja studentów pierwszego roku studiów  ETNOLOGII - ANTROPOLOGII KULTUROWEJ odbędzie się w czwartek 5 października br. o godz. 12.00 w Auli Collegium Humanisticum (ul. Bojarskiego 1, I piętro, sala AB 1.22).
Po immatrykulacji, w czwartek 5 października o godz. 13.30 w sali C 2.45 odbędzie się spotkanie organizacyjne z kierownik Katedry dr hab. Anną Nadolską-Styczyńska i opiekunem nowego roku dr Joanną Książek.
Wszystkich studentów  pierwszego roku serdecznie zapraszamy! Zajęcia dydaktyczne według planu rozpoczną się dla Was w poniedziałek 9 października br. Rejestracja w systemie USOS na zajęcia w semestrze zimowym 2017/2018 będzie możliwa od czwartku 5 października od godz. 18.00.