Migranci wbrew swej woli (Debata Czwartkowa)

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2017

Dziekan Wydziału Nauk Historycznych UMK serdecznie zaprasza całą społeczność Wydziału oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie w cyklu Debaty Czwartkowe, która odbędzie się 27 listopada br. o godz. 11.00 w Sali Rady Wydziału (C.0.39). Wydarzenie połączone jest z promocją polskiego wydania książki "Migranci wbrew swej woli. Adaptacja zesłanych powstańców styczniowych na Syberii Zachodniej" autorstwa dr Swietłany Muliny - docenta Omskiego Uniwersytetu Państwowego im. F.M. Dostojewskiego. Spotkanie zostało przygotowane we współpracy z Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia oraz Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzykulturowej w Toruniu. Poprowadzą je dr hab. Wojciech Olszewski, prof. UMK oraz mgr Michał Antonowicz.