Etnootrzęsiny 2017

Opublikowano: środa, 08, listopad 2017

Studenci drugiego roku uprzejmie zapraszają na inicjację pierwszego roku etnologii - antropologii kulturowej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Rytuał przejścia odbędzie się 4 grudnia 2017 r., o godz. 19:00 w Clubie Latino (Gagarina 152). Mile widziane stroje inspirowane kulturą ludową oraz demonologią słowiańską. Przybywajcie, studenci wszystkich roczników etnologii (w szczególności pierwszego roku), absolwenci, kadra, przyjaciele i osoby towarzyszące.