Etnokolędowanie 2017

Opublikowano: poniedziałek, 11, grudzień 2017

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Koło Naukowe Studentów i Doktorantów Etnologii i Antropologii Kulturowej UMK tradycyjnie organizuje spotkanie poświęcone wspólnemu kolędowaniu. Zapraszamy wszystkich pracowników naukowych Katedry, doktorantów oraz studentów etnologii - antropologii kulturowej na spotkanie, które odbędzie się 18 grudnia o godzinie 18:30 w holu głównym Collegium Humanisticum.

W ramach naszego spotkania prosimy, aby każdy rok przygotował minimum dwie mało znane kolędy bądź pastorałki. Instrumentarium (ludowe) tylko wspomoże nasze wiekopomne wykonania. Prosimy również przygotować większą ilość egzemplarzy tekstów wybranych propozycji dla pozostałych uczestników. Pierniczki oraz inne słodkie pomysły są mile widziane.