Zapraszamy na Immatrykulację 2018

Opublikowano: wtorek, 25, wrzesień 2018

Uniwersytecka Inauguracja nowego roku akademickiego na UMK odbędzie się we wtorek 2 października 2018 r. o godz. 11:00 w Auli UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 11. Czytaj więcej

Wydziałowa Immatrykulacja studentów pierwszego roku studiów  ETNOLOGII - ANTROPOLOGII KULTUROWEJ odbędzie się w środę 3 października br. o godz. 11.00 w Auli Collegium Humanisticum (ul. Bojarskiego 1, I piętro, sala AB 1.22)
Po immatrykulacji, o godz. 13.00 w sali C 2.45 odbędzie się spotkanie organizacyjne z kierownik Katedry dr hab. Anną Nadolską-Styczyńska i opiekunem nowego roku dr. Rafałem Beszterdą.
Wszystkich studentów  pierwszego roku serdecznie zapraszamy! Zajęcia dydaktyczne według planu  rozpoczną się dla Was od czwartku 4 października br. Rejestracja w systemie USOS na zajęcia w semestrze zimowym 2018/2019 będzie możliwa od środy 3 października od godz. 18.00.