Zapraszamy na Immatrykulację 2019

Opublikowano: poniedziałek, 23, wrzesień 2019

Uniwersytecka Inauguracja nowego roku akademickiego 2019/20 na UMK odbędzie się we wtorek 1 października 2019 r. o godz. 11:00 w Auli UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 11.
Po immatrykulacji we wtorek 1 października 2019 r., o godz. 15.00 w sali AB 2.13 w Collegium Humanisticum (ul. Bojarskiego 1, II piętro) odbędzie się spotkanie organizacyjne dla studentów I roku kierunku etnologia – antropologia kulturowa z częścią kadry naukowo-dydaktycznej Katedry Etnologii i Antropologii Kulturowej, w tym z kierownik Katedry dr hab. Anną Nadolską-Styczyńska, prof. UMK oraz opiekunem nowego roku dr. Rafałem Kleśtą-Nawrockim.
Wydziałowa Immatrykulacja dla studentów I roku studiów  etnologii – antropologii kulturowej wraz z wszystkimi nowymi studentami nowego Wydziału Humanistycznego odbędzie się w piątek 4 października br. o godz. 10.00 w Auli UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 11. Czytaj więcej
Wszystkich studentów  pierwszego roku serdecznie zapraszamy!
Zajęcia dydaktyczne według planu rozpoczną się dla Państwa od środy 2 października br. Rejestracji na zajęcia w systemie USOS w semestrze zimowym 2019/2020 będzie można dokonać od 1 października po godz. 18.00, a pełne informacje w tym zakresie zostaną przekazane na spotkaniu organizacyjnym.