Nagrody Rektora UMK dla etnologów z KEiAK UMK

Opublikowano: piątek, 27, wrzesień 2019

W dniu 26 września 2019 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień za osiągnięcia oraz za całokształt osiągnięć w działalności naukowo-badawczej, dydaktycznej, dydaktyczno-wychowawczej, artystycznej i organizacyjnej. Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. dr hab. Andrzej Tretyn wręczył nagrody. Osobami nagrodzonymi indywidualnymi wyróżnieniami Rektora w dziedzinie organizacyjnej są pracownicy Katedry Etnologii i Antropologii Kulturowej UMK: dr hab. Anna Nadolska-Styczyńska, prof. UMK, dr Rafał Beszterda oraz dr Tomasz Kalniuk. Zespołowe wyróżnienie Rektora przypadło także dr. Rafałowi Kleście-Nawrockiemu.
Wszystkim wyróżnionym składamy GRATULACJE!