Warsztaty z Zarządzania Projektem Kulturalnym

Opublikowano: środa, 28, styczeń 2015

Istnieje możliwość skorzystania z cyklu spotkań prowadzonych przez p. mgr Macieja Cieślaka. Dzięki niemu zdobędziecie wiedzę oraz umiejętności tworzenia nowatorskich projektów kulturowych wykorzystując do tego celu sprawnie działający zespół. Najbliższe spotkanie odbędzie się 3 marca. Zajęcia będą dotyczyły organizacji projektu, prezentacji przykładowych projektów oraz omówienia problematyki myślenia projektowego.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się :

• Co to jest projekt kulturalny?
  • Jak stworzyć sprawnie działający zespół?
  • Jak myśleć kreatywnie?
  • Co to jest Synergia i dlaczego 2+2 =5
  • Jakie są formy organizacji oraz zakres działania organizacji pozarządowych?
  • Co to jest myślenie projektowe ?
  • Jakie są formy finansowania projektów kulturowych?
  • Jak sprawnie zarządzać projektem kulturowym?

Zapraszam na zajęcia!