Etnologia w nowej odsłonie

Opublikowano: środa, 25, luty 2015

Szanowni Państwo! Oddajemy w wasze ręce nasz nowy serwis internetowy z nadzieją, że się spodoba. Tworzyliśmy go z myślą o Was. Liczymy, że będziecie tu zaglądali tak często, jak to tylko możliwe. Chcemy żeby nasza strona była źródłem informacji o tym, co dzieje się na toruńskim etno-podwórku oraz dostarczała wieści spoza niego. Będziemy informować o wszystkim, co warte poznania, pokazania i nagłaśniania. Nasza strona nie jest jeszcze w 100% skończona, będziemy ją sukcesywnie uzupełniać. I mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie:)