Zebranie: koło naukowe listopad 2015

Zebranie Koła Naukowego Studentów i Doktorantów Etnologii
i Antropologii Kulturowej UMK
16 listopada 2015 r. godz. 19:00
(spotykamy się koło pok. C.2.41)

Drodzy Studenci, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zebranie Koła Naukowego Studentów i Doktorantów Etnologii i Antropologii Kulturowej UMK, które odbędzie się 16 listopada 2015 roku o godzinie 19:00. Tradycyjnie spotykamy się pod gabinetem dr R. Beszterdy (C. 2.41). Do zobaczenia!
Przewodnicząca Natalia Damrat