Otwarta rejestracja w USOSie lato 2016

Kategoria: Tablica ogłoszeń Opublikowano: poniedziałek, 15, luty 2016 KEiAK

Drodzy studenci, r
ejestracja na zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim 2015/2016 dla studentów etnologii - antropologii kulturowej będzie otwarta w USOSie od 17 lutego 2016, godz. 17.00 do 2 marca 2016, godz. 23:59. Prosimy o jej dokonanie.
Do systemu USOS można przejść także przez nasz
ą
stronę internetową. W STREFIE STUDENTA  możecie odnaleźć zakładkę USOS, która przekieruje Was bezpośrednio do USOSweb