Wykłady: Jenny Butler

Kategoria: Tablica ogłoszeń Opublikowano: niedziela, 17, kwiecień 2016 KEiAK

Jenny ButlerWykłady gościnne: dr Jenny ButlerFairy Folklore as Intangible Cultural Heritage in Ireland18 kwietnia 2016 r., godz. 15.00, Toruń, ul. Władysława Bojarskiego 1, Collegium Humanisticum, sala C 2.55 oraz The Wake (Death Ritual) and Death Traditions of Ireland, 19 kwietnia 2016 r., godz. 13.15, Toruń, ul. Władysława Bojarskiego 1, Collegium Humanisticum, sala C 2.55. Polecamy i zapraszamy wszystkich studentów; wykład jest otwarty więc możecie zaprosić i przyjść ze znajomymi, koleżankami i kolegami.

Czytaj więcej: Fairy Folklore as Intangible Cultural Heritage in Ireland, The Wake (Death Ritual) and Death Traditions of Ireland