Debaty czwartkowe - listopad 2016

Kategoria: Tablica ogłoszeń Opublikowano: niedziela, 30, październik 2016 KEiAK

Dziekan Wydziału Nauk Historycznych UMK serdecznie zaprasza całą społeczność Wydziału oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie w cyklu Debaty Czwartkowe, które odbędzie się 3 listopada  2016 r. w  Sali Rady Wydziału Nauk Historycznych (C.0.39) o godzinie 16.00. Temat debaty: "Choć nieraz mówię o durnej Polsce, wymyślam Polskę i Polaków, to przecież tylko Polsce służę. Dylematy, postawy  i działania Józefa Piłsudskiego w okresie międzywojennym".