Otwarta rejestracja w USOSie zima 2017

Kategoria: Tablica ogłoszeń Opublikowano: czwartek, 28, wrzesień 2017 KEiAK

Drodzy studenci, rejestracja na zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym 2017/2018 dla studentów etnologii - antropologii kulturowej będzie otwarta w USOSie od 29 września 2017, godz. 9.30 do 15 października 2017, godz. 23:59. Prosimy o jej dokonanie.
Studenci I roku zapisują się na zajęcia w USOSie dopiero po Immatrykulacji, od 5 października po godz. 18.00.
Do systemu USOS można przejść także przez nasz
ą
stronę internetową. W STREFIE STUDENTA  możecie odnaleźć zakładkę USOS, która przekieruje Was bezpośrednio do USOSweb